जन्म दर्ता बालबालिकाको नैसर्गिक अधिकार हो । जन्मेको ३५ दिन भित्रै आ-आफ्नो वडा कार्यालयमा गई दर्ता गरौं । जथाभावि फोहोर नफालौँ, नगर स्वच्छ, सफा र सुन्दर राखौँ ।, नगरपालिकालाई बुझाउनु पर्ने कर दस्तुर समयमानै बुझाई जरीबाना बाट बचौँ ।, सडक अवरोध हुनेगरी निर्माण सामाग्री नराखौँ ।, ढलमा अनावश्यक फोहोर नफालौँ, ढललाई बन्द हुन नदिऊँ ।, पाल्तु कुकुरहरु सडकमा नछोडौँ, घरमा नै बाँधेर राखी रेविज विरुद्धको खोप लगाऔँ । , सडक चोकमा होडिङ्गवोर्ड, साईनवोर्ड, व्यानर राख्दा नगरपालिका सँग पूर्व स्वीकृत लिएर मात्र राखौँ । , उद्योग व्यवसाय संचालन गर्दा नगरपालिकाबाट सिफारिस लिएर मात्र संचालन गरौँ । , व्यवसाय संचालन भएपछि नगरपालिकामा आफ्नो व्यवसाय दर्ता गरि प्रमाण पत्र लिऔँ । , अखाद्य, मिसावटयूक्त खाद्य सामाग्रीहरुको विक्री वितरण तथा प्रयोग नगरौँ । , जन्म, मत्यु, बसाई सराई, विवाह र सम्वन्ध विच्छेड जस्ता व्यक्तिगत घटनाहरु,घटना घटेको ३५ दिन भित्र आ-आफ्नो वडा कार्यालयमा गई नि:शुल्क दर्ता गराई कानुनी मान्यता प्राप्त गरौं । । , छतको पानि सडकमा सोझै नझारौँ ।, सडक अधिकार क्षेत्रको लागि घर अगाडि छोडिएको भागमा सेफ्टीट्याङ्की लगाएत कुनै पनि संरचना निर्माण नगरौँ ।, नगरक्षेत्र भित्र जग्गा प्लानिङ्ग गर्दा नगरपालिकाको पूर्व स्वीकृत लिऔँ । , घरनक्शा पास गरि ईजाजन पत्र लिएर मात्र निर्माण कार्य गरौँ । , नगरपालिका क्षेत्रबाट निकृष्ट बालश्रम उन्मूलन कार्यमा सहयोग गरौँ । , गाैर नगरपालिका क्षेत्रलाई खुला दिशा मुक्त बनाउने अभियानलाई सार्थकता दिन सहयोग पुर्याऔँ । , सुख्खा मौसममा आगलागिको डर बढी हुने भएकोले आगोजन्य सामग्रीको प्रयोगमा सावधानि अपनाऔँ ।

सूचना तथा समाचार

Title Post date Document
सार्वजनिक बिदा को सूचना Tuesday, December 11, 2018 - 09:24
सामुदायिक विधालयहरुको परीक्षा संचालन सामाग्री बितरण सम्बन्धी सूचना Saturday, December 8, 2018 - 13:04
सामुदायिक तथा संस्थागत विद्यालयहरुको कक्षा समय सम्बन्धमा Friday, December 7, 2018 - 12:21
पुरानो घरको नक्सा नियमित गराउने सम्बन्धमा । Tuesday, November 27, 2018 - 16:53
हार्दिक श्रद्धाञ्जली एवं शोक बिदा दिइएको सम्बन्धमा । Friday, November 16, 2018 - 08:39
सार्वजनिक सूचना सम्बन्धमा । Friday, November 2, 2018 - 16:18
सामाजिक सूरक्षा भत्ता वितरण सम्वन्धि सूचना । Thursday, November 1, 2018 - 16:36
नतिजा प्रकाशन सम्वन्धमा । Thursday, November 1, 2018 - 14:14
छठ पर्वमा स्थानीय बिदा दिइएको बारे । Thursday, November 1, 2018 - 11:27
गौर नगरपालिकाको सूचना - कार्यालयमा उपस्थिति बारे । Wednesday, October 31, 2018 - 20:48
शिक्षक पदको संक्षिप्त सूची प्रकाशित गरीएको सम्बन्धमा । Sunday, October 28, 2018 - 16:40
गौर नगरपालिकाको एन्ड्रोईड मोबाईल एप सार्वजनिक !!! Monday, October 22, 2018 - 08:43
शिक्षक पद सेवा करारमा लिने सार्वजनिक सूचना Wednesday, October 10, 2018 - 14:25
गौर नगरपालिका क्षेत्र भित्रका सामुदायिक विधालयहरुमा बडा दशै बिदाको सुचना। Monday, October 8, 2018 - 19:53
जितिया पर्वको शुभ अवसरमा बिदा दिइएको बारे । Monday, October 1, 2018 - 14:43
गौर नगरपालिकाको सूचना । Monday, October 1, 2018 - 08:54
गाैर नगरपालिका द्धारा भन्सार सुरक्षा बेस क्याम्प गाैर लाई १३ थान लाईफ ज्याकेट स्थानांतरण गरियाे Monday, September 10, 2018 - 18:03
गाैर न.पा. मा विपद व्यवस्थापनकाे बैठक सम्पन्न Monday, September 10, 2018 - 18:03
नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा । Sunday, September 9, 2018 - 17:48
अन्तर्वार्ताको मिति परिवर्तन सम्बन्धमा Monday, September 3, 2018 - 14:47
श्रीकृष्ण जन्माष्टमीको शुभ उपलक्ष्यमा सार्वजनिक विदा सम्वन्धी सूचना Friday, August 31, 2018 - 15:30
गाैर नगरपालिकाकाे अनुराेध Thursday, August 30, 2018 - 19:12
लाल बकैया नदीमा डुंगा पल्टँदा केही व्यक्तिहरूले जीवन गुमाउनु परेकोमा गौर नगरपालिकाका प्रमुख श्री अजय कुमार गुप्ताज्यूले दिनु भएको शोक सन्देश Monday, August 27, 2018 - 19:17
अन्तर्वार्ताको मिति परिवर्तन सम्बन्धमा Monday, August 27, 2018 - 11:19
सन्देश Sunday, August 26, 2018 - 11:37
सार्वजनिक विदा सम्बन्धी सूचना Saturday, August 25, 2018 - 19:18
गौर नगरपालिकाक‍ो तर्फबाट सबैमा बकरीद मुबारक Tuesday, August 21, 2018 - 20:54
बकरईदको शुभ उपलक्ष्यमा सार्वजनिक विदा सम्वन्धी सूचना Tuesday, August 21, 2018 - 16:14
गौर नगरपालिकाको अनुरोध Sunday, August 19, 2018 - 21:24
मिति २०७५ भाद्र १ देखि नेपालमा नयाँ मुलुकी संहिता लागू Saturday, August 18, 2018 - 09:26
२०७५ असार २२ गते नगर सभाकाे दोस्रो अधिवेशन अन्त्य Saturday, August 11, 2018 - 11:55
ईन्जिनियरको सेवा करारमा लिने सम्बन्धी सार्वजनिक सूचना Saturday, August 11, 2018 - 11:51
बहुक्षेत्रीय पोषण योजना(स्वयंसेवक) पदको नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा Friday, August 10, 2018 - 18:54
स्वास्थ्यकर्मी र स. कम्प्युटर अपरेटर पदको नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा Friday, August 10, 2018 - 18:13
अन्तर्वार्ताको मिति परिवर्तन सम्बन्धमा Wednesday, August 1, 2018 - 13:47
स्वास्थ्यकर्मी र कार्यालय सहयोगी पदको नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा Sunday, July 29, 2018 - 14:44
अन्तर्वार्ताको मिति परिवर्तन सम्बन्धमा Monday, July 23, 2018 - 17:56
स्वयंसेवक सेवा करारमा लिने सम्बन्धि सूचना Monday, July 23, 2018 - 17:53
अस्पताल व्यवस्थापक पदको नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा | Sunday, July 22, 2018 - 17:59
अ.हे.ब, अ.न.मी र कम्प्युटर अपरेटर सेवा करारमा लिने सम्बन्धि सूचना Wednesday, July 18, 2018 - 10:27
स्वास्थ्यकर्मी र कार्यालय सहयोगी पद सेवा करारमा लिने सार्वजनिक सूचना,शहरी स्वास्थ्य केन्द्र - गौर नगरपालिका Monday, July 16, 2018 - 09:52
अस्पताल व्यवस्थापक सेवा करारमा लिने सम्बन्धि सूचना Wednesday, July 11, 2018 - 15:59
नगर प्रमुख श्री अजय कुमार गुप्ताज्यूको संयोजकत्वमा गौर नगरपालिका,  रौतहट को स्थनीय विपद व्यवस्थापन समिति को बैठक  Wednesday, July 4, 2018 - 18:29
नगर सभाको दोस्रो अधिवेशन का केहि झलकहरु Sunday, June 24, 2018 - 18:33
नगर सभाको दोस्रो अधिवेशन आव्हान सम्बन्धमा Saturday, June 23, 2018 - 18:41
सहायक कम्प्युटर अपरेटर पदको नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा Friday, June 22, 2018 - 17:07
सहायक कम्प्युटर अपरेटर पदको नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा Friday, June 22, 2018 - 17:04
सहायक कम्प्युटर अपरेटर पदको सूचना Monday, June 18, 2018 - 16:43
नगर प्रहरी पदको नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा Friday, June 15, 2018 - 17:31
सहायक कम्प्युटर अपरेटर पदको अन्तर्वार्ता सम्बन्धमा Friday, June 15, 2018 - 17:27